Homes for Ukraine / Віза “Житло для українців”

Рада Річмонда підтвердила, що близько 750 біженцям наразі надано візи для проживання в Річмонді через програму Homes for Ukraine, і невизначена кількість біженців також прибула через схему сімейних віз в Україну.

Станом на 17 травня Річмонд займав четверте місце серед усіх місцевих органів влади Великобританії за кількістю поданих візових заявок завдяки місцевим господарям, які пропонували проживання.

МІська рада  та поліція проводять перевірки розміщення та перевірки дорослих старше 16 років у приймаючих домогосподарствах, але зауважте, що ці перевірки жодним чином не затримують оформлення віз. Рада працює над поєднанням забезпечення місцевих громадських формувань та благодійних організацій.

Для прибуваючих

Коли гості прибувають, організовується вітальний візит, щоб оцінити їхні потреби та повідомити їм, на що вони мають право, що в основному те саме, для будь-якого жителя Великобританії. Люди зможуть отримати доступ до навчання англійської мови та допомогти з працевлаштуванням. Якщо є діти, вітальний візит проводить Achieving for Children, інакше – Adult Social Care Team.

За схемою Homes for Ukraine господарі мають право на виплати доброї волі в розмірі £350 на місяць протягом перших дванадцяти місяців. Однак державне фінансування місцевих органів влади за схемою «Сім’я в Україні, тому люди, які беруть участь у цій схемі, не мають права на початкові 200 фунтів стерлінгів або щомісячні 350 фунтів стерлінгів, і Рада не повідомляється про те, що вони прибули.

Люди, які беруть участь у Програмі сім’ї в Україні, повинні повідомити Раду, що вони прибули до Річмонда; тоді вони можуть мати доступ до однаково вітальних візитів та інших послуг, що й будь-хто інший, хто прибуває за  схемою Homes for Ukraine.

Посібник для господарів / хост сімей

Місцевий господар щедро поділилася своїм досвідом, включаючи вичерпний контрольний список того, що господарям може знадобитися для організації прийому своїх гостей, коли вони прибудуть.

Прочитайте її поради нижче, доповнені порадами та пропозиціями, опублікованими іншими господарями та гостями в наших групах WhatsApp.

Посібник для переїзду від хостів

У нас є посібник для біженців з України, яких прийняли сім’ї в Річмонді, і зараз вони хочуть переїхати у власне помешкання. Ця порада доступна англійською та українською мовами. Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з Hirsh Cashdan нижче.

Інформація та контакти

Є корисна сторінка з інформацією про роботу, освіту, медичної та іншої підтримки для людей, які прибувають з України, включно з наступним відео українською мовою:

З командою Ради в Україні можна зв’язатися за телефоном 0208 891 7687 або електронною поштою: homesforukraine@richmond.gov.uk 

Для термінової допомоги в неробочий час телефоном 020 8891 7999. Ця лінія контролюється 24 години на добу, тому зачекайте, поки не відповідуть, щоб отримати допомогу у випадках негайної бездомності чи іншої термінової потреби.

Будь ласка, зачекайте, доки хтось відповість, залишиться завжди хтось, хто допоможе з такими терміновими проблемами, як раптова безпритульність.

Якщо вам потрібні поради щодо навчання в школі чи пов’язаних із цим питань, тоді Achieving for Children є гарним джерелом допомоги: електронна пошта 14-25@achievingforchildren.org.uk або телефон 07540156905 (є перекладачів українською мовою).

Команда має останні оновлення щодо того, чи зможуть українські молоді люди подавати документи до 6-х класів залежно від рівня англійської та математики, а також рекомендації щодо коледжів.

Працевлаштувая / вакансії

Ці роботодавці запрошують українських біженців на роботу в готельному та інших секторах:

 • Compass Group:
  • contact supporttowork@compass-group.co.uk
 • Аеропорт Хітроу:
 • Pembroke Lodge
 • Petersham Nurseries
  • Richmond Контакт: tracy. mongovan@petershamnurseries.com
  • Ковент-Гардені: paul.robinson-webster@petershamnurseries.com
 • Pret A Manger / Itsu,
  • включаючи навчання мови, контактна інформація: viktoria.bertics@pret.com
 • Гольф-клуб Річмонда
 • The Bingham
 • The Dysart

Що пропонує RWinR

Refugees Welcome in Річмонд (RWinR) має на меті надавати інформацію та підтримку біженцям з України та місцевим жителям, які приймають їх у лондонському районі Річмонд-на-Темзі.

Схеми в Україні відрізняються від схем Сирії та Афганістану тим, що розміщення доступне через господарів, які часто виступають також як друзі.

Однак ми створюємо команду, щоб надати резервну підтримку, щоб господарі та гості могли зв’язатися з нами, щоб використати наш досвід у прийомі біженців, мовній підтримці, навігації в системах Великобританії, пошуку домашніх та особистих речей тощо.

RWinR має доступ до посередництва та консультації щодо травм, якщо господарі чи гості вважають, що це може бути корисним.

Ми збираємо базу даних місцевих людей, які пропонують допомогу, і будемо поширювати інформацію, надсилаючи нашу базу даних електронною поштою та публікуючи оновлення на нашому веб-сайті, у групі Facebookі групах WhatsApp.

Ми створили групу WhatsApp для господарів, яка слугує жвавим місцевим форумом самодопомоги, та ще одну групу WhatsApp для спілкування гостей українською мовою. Повідомте нам, якщо ви хочете, щоб вас додали до нашої бази даних або однієї з наших груп WhatsApp.

Регулярні та майбутні події

RWinR і громадський центр Vineyard влаштовують соціальний центр для українських гостей і господарів у Vineyard Café щовівторка з 13:00 до 15:00 з безкоштовним чаєм, фільтрованою кавою та тістечками! (2a The Vineyard, Richmond TW10 6AQ).

Також щовівторка ви матимете можливість проконсультуватися із представником міської ради, щодо можливих питань стосовно житла, соціальних допомог та інших актуальних питань.

кафе Prosperity Café працює соціальний центр (59 York St, Twickenham TW1 3LP). (Уроки йоги, мистецтва, уроки танців, дитячі заходи тощо доступні в різний час)

Amyand Park Chapel проводить щотижневий соціальний центр для гостей та господарів у суботу вранці з 9:30 до 11:30 з безкоштовним чаєм, кавою, тістечками та іграшками для дітей! (174 Amyand Park Rd, St Margarets, Twickenham TW1 3HY).

У громадському центрі ETNA кожні два тижні проводяться заходи щоп’ятниці з 16:00 до 18:00 (13 Rosslyn Rd, East Twickenham TW1 2AR).

Кожен день! Вхід до Kew Gardens коштує 1 фунт стерлінгів лише для тих, хто отримує Universal Credit (пільги).

Громадський коледж Richmond and Hillcroft Adult Community College проводить кавові ранки для українців протягом серпня. Гості можуть практикувати свою англійську, а гості та господарі можуть дізнатися більше про організації, що підтримують українців, поговорити з персоналом про заняття з широкого кола предметів або просто випити та поспілкуватися. Не потрібно бронювати, просто приходьте в кафе RHACC з 11:00 до 13:00 у вівторок 2, 9, 16, 30 серпня (Parkshot, Richmond, TW9 2RE).

Контакти

Хірш Кашдан ласкаво погодився стати адміністратором групи , тому всі запити мають оброблятися за цією формою.


Check our privacy policy and terms of use.